איגרת לתושבים

תושבות ותושבי כפר סבא יקרים,

כפר סבא עברה לאחרונה טלטלה לא פשוטה, והחודשים הקרובים מעניקים לנו את האפשרות להשיב את העיר האהובה שלנו אל דרך המלך, וגם להצעיד אותה לפסגות חדשות.

כפר סבא צמאה למנהיגות חדשה שתחזיר לה את הגאווה ושתהיה שקופה, משתפת ומנוהלת בצורה ערכית, ישרת דרך וראויה.

במהלך השנה החולפת נפל דבר בעיר. תופעות ערכיות קשות וחמורות הגיעו לפתחנו, המנהל התקין שכה התגאנו בו לאורך השנים, הוכתם.

על רקע זה, בין השאר, החלטתי לשים שוב את חיי הפרטיים בצד, לשוב לשירות הציבורי ולהתמודד על ראשות העיר שכל כך יקרה לי ולבני משפחתי, בראשות רשימת "כפר סבא בראש".

אני עושה זאת מתוך אמונה וביטחון שצריך ואפשר גם אחרת, מתוך תחושה עמוקה של שליחות ציבורית ורצון עז לפעול לפיתוח העיר ולצמיחתה, תוך הקפדה יתרה על נורמות שלטוניות תקינות, מתן שירות איכותי ומקצועי והקשבה לכל תושבת ותושב.

חלק מכם כבר מכירים אותי, ולמי שעדיין לא - אשתדל להמשיך לפגוש אישית כמה שיותר תושבים ולהגיע לתודעת כל תושבי העיר במהלך קמפיין הבחירות שלי במהלך החודשים הקרובים.

היום אני ניצב כל כולי לשירותכם כמועמד לכהן כראש העיר כפר סבא. משך 35 שנה לבשתי מדים - כלוחם ומפקד בצה"ל ובמשטרת ישראל – בין השאר במשמר הגבול, מפקד מחוז ת"א ומחוז ש"י, יועמ"ש המשטרה וראש אגף החקירות. ב 11 השנים האחרונות עסקתי בחינוך וכיהנתי כסגן נשיא מכללת רמת-גן וכחבר בוועד המנהל של עמותת" עתיד בטוח" למניעת אלימות בקרב בני נוער.

אני עורך דין בהשכלתי וניצב בדימוס בדרגתי. לאורך השנים ניהלתי מערכות ציבוריות רב-תחומיות ומורכבות, הובלתי יוזמות ותהליכי שינוי מורכבים, פעלתי בקשרי עבודה עם גורמי ממשל וציבור - תמיד כשלנגד עיני טובת האדם והאזרח.

משך כל השנים הללו אני גאה להיות כפר סבאי אמיתי. גר בעיר מזה 45 שנה, בני ונכדיי גרים בעיר, וכאן יישארו. מקפיד מזה שנים על עשייה בהתנדבות ומכל הלב והנשמה עבור העיר ותושביה – בין השאר כפעיל יחד עם אשתי בעמותת זהב"י המסייעת למשפחות ברוכות ילדים, כמתנדב וכנשיא מועדון ליונס כפר סבא משך 30 שנה, כחבר עמותת ידידי ביה"ח מאיר, כיו"ר חבר הנאמנים וחבר הנהלת הפועל כ"ס בכדור עף וכיו"ר צוות היגוי עירוני לקביעת תפיסת הביטחון בשגרה.

אכהן בתפקיד ראש העיר משך 2 קדנציות בלבד. את 10 השנים הקרובות אקדיש רק עבורכם. אני מתחייב לכך!

דלתי וליבי יהיו פתוחים עבורכם בכל עת. כפר סבא בראשותי תנוהל ביושר ובשקיפות, על פי אמות מידה מוקפדות, שירותית, יעילה, חדשנית ונקיה, ומשתפת את תושביה. אשמור על נכסיה ועל עברה המפואר של העיר תוך שאיפה מתמדת לצמיחה ופיתוח. אדאג לצעירים ולמבוגרים בעיר כאחד, לכל גווני האוכלוסייה, בכל השכונות, בתרבות, בחברה וברווחה.

כולי תקווה שיחד נחזיר את האמון שלנו בעיר ונוביל את כפר סבא למקום הראוי לה, ישר ולעניין!

איגרת פתיחה

יוסי ונעמי

מכל חוויותיי משנות ילדותי ונעוריי, אני הכי זוכר את ימיי בתיכון כצנלסון. סיימתי מחזור כ"ג בקיץ 1970, ב"שנות האופו...

להמשך...
יוסי סדבון
חג סוכות שמח לכל תושבי כפר סבא !איכות הסביבה בכפר סבא - ישר ולעניין !
...
להמשך...
יוסי סדבון חושף הכל

הראיון עם המועמד לראשות העיר בכפר סבא, יוסי סדבון, התנהל בניחותא, מחוץ למטה הפעילים, ללא דוברים או ע...

להמשך...
עו״ד יוסי סדבון
  • קיבל דרגת ניצב בגיל 44
  • כשהיה מפקד מחוז ת"א היה אחראי על הביטחון והסדר ב- 18 ערים ומועצות.
  • הפך לסבא...
להמשך...
נעמי - האשה שאיתי

אחת הקלישאות שכולנו מכירים היא של האישה הקטנה מאחורי הגבר הגדול. אני אולי גדול מימדים ביחס לנעמי אישתי, אבל ז...

להמשך...

אפשר גם למצוא אותנו ברשתות החברתיות הבאות: